Купити зварену сітку для огорожі з ПВХ і полімерним покриттям за доступною ціною

Монтаж зварної сітки

Наша компанія надає послуги монтажу та установки забору 3D, 2D з зварного дроту з полімерним, ПВХ или ТПК покриттям під ключ по всій території України. Роботи проводяться в найкоротші терміни, не залежно від погодних умов, рельєфу місцевості і висоти огорожі, працюємо без вихідних і завжди підлаштовуємось під замовника. З практики, одна бригада може в день провести бетонування стовпів і навішення секцій до 100 метрів погонних. Монтажні бригади укомплектовані всім необхідним інструментом і інвентарем необхідним при роботах. Будівельні роботи зі зведення паркану виробляються на високому професійному рівні і гарантують високу якість монтажу з гарантією.

Організацію з доставки та купівлі витратних матеріалів такі як пісок, щебінь, цемент виконавець бере на себе. Важливим моментом є наявність води на території, де проводяться роботи, якщо це не бетонування з використанням заводської цементної суміші.Ціна, прайс-лист на роботу з монтажу

Актуальний на
Найменування послуги Од Ціна, грн, с ПДВ
Бетонування стовпів і навішування сітки (розмітка рівня забору, виїмка грунту, заготівля цементної суміші, регулювання рівня і фіксація стовпа, заливка бетоном, монтаж секцій паркану, ціна вказана за монтаж огорожі висотою до 2,4 м) м/п 150,00
120,00
Монтаж хвіртки (збірка хвіртки, прикручування сітки, регулювання петель, зустрічної планки заготівля цементної суміші, регулювання рівня і фіксація стовпів, заливка бетоном) шт 1500,00
1100,00
Монтаж воріт (збірка воріт, прикручування сітки, регулювання петель, зустрічної планки заготівля цементної суміші, регулювання рівня і фіксація стовпів, заливка бетоном) шт 2500,00
Монтаж колючого дроту ЕГОЗА, ПББ, СББ м/п 75,00
65,00

Витратні матеріали у вартість не включені, оплачуються окремо.
Вартість вказана з ПДВ, видаються акти виконаних робіт.Прорахувати кількість необхідного Вам матеріалу: стовпів, кріплень, секцій,
можна в нашому калькуляторі


Замовте послугу попереднього виміру і до вас приїде фахівець що б точно оцінити повну вартість монтажу, телефонуйте за номером +38 067 370 13 94

При розрахунку ціни враховується

 • Розмір ділянки, загальна довжина

 • Щільність зелених насосжденій

 • Пора року, сезону

 • Рельєф

 • Якість грунту

 • Віддаленість об'єкта

Стандартні способи монтажу

Монтаж на жорстке підставуМонтаж на жорстке підстава, бетон, асфальт. Установка проводиться за умови використання фланців або анкерної опори. Швидкий економічний монтаж, кріплення до бетону за допомогою анкерів.
Монтаж з бетонуваннямМонтаж з бетонуванням, стандартний, надійний і недорогий вид установки, глибина монтажу від 600 до 1200 мм. Бетон заливається на всю глибину підземної частини.

Монтаж паркану нашими фахівцями

Монтаж паркану з зварної сітки
Монтаж паркану з колючим дротом
Встановлення огорожі з зварної сітки
Встановлення огорожі з зварної сітки
Монтаж паркану з зварної сітки
Монтаж паркану з колючим дротом
Встановлення огорожі з зварної сітки


Монтаж стовпів і сітки
Монтаж стовпів і сітки
Монтаж стовпів і сітки
Монтаж стовпів і сітки

Переваги роботи з нами

 • Гарантія на виконані роботи

 • Будь-яка форма оплати

 • Приступаємо до роботи в найкоротші терміни

 • Розробка індивідуальних проектів

 • Консультація на будь-якому етапі робіт

 • Багатий досвід зведення парканів

Питання-відповіді

Забір за 1 день, можливо?
Сітка, стовпи і кріплення завжди є на складі, одна бригада в день, може зробити установку від 50 метрів погонних огородження


Скільки людей в бригаді?
Одна монтажна бригада, це 2 людини, хлопці з Дніпра і Києва. У нас кілька монтажних груп, всі відповідальні і дорожать своєю роботою.


Документи є?
Ми працюємо за договором, по закінчення будівельних робіт, видається акт виконаних робіт


Якщо я перебуваю в селі?
Виїжджаємо в будь-який населений пункт України. Головне, щоб виїзд був комерційно обґрунтований.


Робите демонтаж старого паркану?
Так, робимо. При цьому дуже акуратно обходимося з деревами, чагарниками, які ви плануєте залишити, ніхто не постраждає.))


Установка взимку?
Робимо бетонування стовпів до -7 С (з застосуванням додаткових присадок в розчин). Якщо монтаж стовпів для сітки передбачений на анкерного кріплення, такий монтаж можна робити в будь-який час року.

Інструкція з монтажу огорожі з зварної сітки з полімерним покриттям

Монтаж сіткових огорож стандартно не викликає труднощів при самостійному монтажі. Виробництво налагоджене таким чином , що вся продукція має стандартні, чіткі розміри, стовпів, секцій і кріплень.

В комплект огородження входить:

 1. Стовп
 2. Секція
 3. Комплект кріплення (скоба, болт)

Послідовність монтажу сіткового огорожі

Завантажити Інструкцію
 1. Зробіть у землі через кожні 2,50 м отвори діаметром 25 -35см і глибиною більшою, ніж глибина промерзання грунту для Вашої місцевості.

 2. Монтаж зварної сітки на стовпи, даної продукції рекомендується робити, до бетоніровкі стовпів і збирати секції на землі. Покладіть на рівну поверхню паралельно один до одного два стовпи, точками кріплення вгору
  Монтаж зварної сітки на стовпи

 3. Покладіть секцію огорожі на стовпи і прикріпіть її до стовпів за допомогою кріпильних елементів, які йдуть в комплекті до стовпів, у верхніх і нижніх точках як зображено на зображень нижче:
  кріпильних елементів, сітки

 4. Зібрану секцію, підніміть, опустіть вниз стовпів у викопані лунки, і підіпріть секцію, заздалегідь підготовленим дошками чи разоприте шпагатом і забитими кілками. Під низ секції підкладіть не великі бруса, призначені для вирівнювання по висоті.
  Монтаж зварної сітки на стовпи

 5. П'ятим етапом буде, збірка наступних секцій, від однієї до чотирьох секцій, з подальшим з'єднанням з вже встановленою частиною огорожі. Після того, як будуть встановлені десять п'ятнадцять секцій, можна приступати до бетонування.
  збірка секцій сітки

ВАЖЛИВО! Монтаж секцій огорожі з зварної сітки з ПВХ покриттям, що передбачає на першому етапі бетоніровку стовпів, з подальшим навішуванням забірних секцій, передбачає викопування лунок під бетоніровку з чітким кроком у 2505 мм, по центрам.

Увага! Стовпи для застосування на кутах, в даній моделі паркану не передбачаються. Рекомендується установка двох стовпів або прикручування сітки за допомогою саморізів і стандартної скоби для кріплення.


Доставка

Зробимо доставку забору і комплектуючих по всій Україні до місця монтажу.

Монтаж

Професійна установка паркану з гарантією по всій Україні.

ПВХ покриття

Розглянемо, что собою представляет ПВХ покриття сітки и де его застосовуваті

ППЛ покриття

Розглянемо, що собою являє ППЛ покриття сітки і де його застосовувати

Давайте мы перезвоним Вам!!!Давайте мы перезвоним Вам!!!
Eсть вопрос? Не можете найти то, что искали? ДАВАЙТЕ МЫ ПЕРЕЗВОНИМ ВАМ!!!
Обязательное поле
Обязательное поле
Спасибо. Мы получили ваш запрос. Мы свяжемся с вами как можно скорее.
Ви можете заощадити!
Використовуйте наш онлайн-калькулятор і подивіться,
скільки Ви можете заощадити!
-5%-10%-15%...

Сміливіше!

 

Відгуки клієнтів

  Павло
  Замовляв 3D огорожу 120м в Травні цього року. Сітка найвищої якості, доставили за 10 дні п...
  Субота, 07 листопада 2020

  Евгений Плотников
  Хочу оставить отзыв, по сколько меня удивило на сколько все отработано. Я заказал забор из...
  Середа, 16 вересня 2020

  Татьяна
  Пишу, что называется, по горячим следам Начиталась отзывов у вас на сайте, приехала в офи...
  П'ятниця, 17 липня 2020

  Спасибо, Татьяна, что оценили нашу работу и поделились впечатлением. Ваш отзыв поможет ста...
  Вівторок, 21 липня 2020

  Яна
  Не могу не написать отзыв! Очень довольна, что наткнулась на просторах интернета на эту ко...
  Понеділок, 04 травня 2020
Переглянути всі відгуки

➤ Як замовити паркан у вашому місті:

Київ Вінниця Донецьк Житомир Запоріжжя Закарпатті Івано-Франківськ Кропивницький (Кіровоград) Крим Луцьк Львів Луганськ Миколаїв Одеса Полтава Сімферополь Суми Тернопіль Харків Херсон Хмельницький Черкаси Чернігів Чернівці Кременчук Павлоград Рівне Ужгород Біла Церква Мелітополь Нікополь Бердянськ Кам'янець-Подільський Бровари Кривий Ріг Маріуполь Кам'янське (Дніпродзержинськ) Краматорськ Слов'янськ Лисичанськ Енергодар Виноградов Мукачево Конотоп Умань Бердичів Олександрія Червоноград Шостка Дрогобич Ніжин Ізмаїл Коломия Сміла Калуш Первомайськ Лозова Стрий Прилуки Бориспіль Нововолинськ Білгород-Дністровський Новоград-Волинський Лубни Ізюм Горішні Плавні Фастів Охтирка Марганець Нова Каховка Жовті Води Світловодськ Ірпінь Ромни Миргород Подольск Южноукраїнськ Дубно Каховка Хуст Жмеринка Вознесенськ Глухів Обухів Токмак Чугуїв Синельникове Буча Васильків Переяслав-Хмельницький Трускавець Тернівка Балаклія Новий Розділ Куп'янськ Вижгород Лебедин Коростишів Славутич Козятин Берегово Вільногірськ Гадяч Волноваха Знам'янка Ладижин Надвірне Мерефа Кременець

Фільтр продукції


Тут представлені основні специфікації сітки які можна замовити у Нас.

товщина

2.9 3.0 3.9 4.0 4.5
4.9 5.0 5.5 6.0 6.5

Висота

0.45 0.55 1.03 1.23 1.43 1.53
1.63 1.73 1.83 2.03 2.23 2.4

Довжина секція, м

2.5
3.0

матеріал

Оцинкований дріт + ПВХ
Оцинкований дріт + ППЛ
оцинкований дріт

Комірка

200х50
100х50

Тип панелі

Дуос
оригінал
стандарт
Місто

Ми використовуємо cookie-файли для найкращого представлення нашого сайту. Продовжуючи використовувати цей сайт, ви погоджуєтеся з використанням cookie-файлів.