Паркан за ціною дешевше на 12% безпосередньо з заводу.
Купити зварену сітку з ПВХ і полімерним покриттям з доставкою та гарантією 10 років.
Сітка вже на складі.
ГРАФІК РОБОТИ: Пн-пт: з 9:00 до 18:00, Без перерви.

Монтаж і установка секцій огорожі, панельного 3D паркану з зварної сітки

Монтаж секций ограждения, панельного 3D забора

Компанія «Аримком-Украина» здійснює монтаж огорож всіх видів, виробництво встановлення огорож з оцинкованої і зварної сітки в Україні та Дніпропетровську.

Ми по праву є одним з лідерів на ринку поставок і монтажу огорож (парканів) для промислових підприємств, спортмайданчиків та інших об’єктів у Дніпропетровську і Україні. Представляємо ексклюзивні для України сучасні огорожі для приватного котеджного та промислового використання. Установка огорож та парканів на особливо важливих, технічно складних, унікальних та інших об’єктах. Повний комплекс послуг з монтажу огорож в Україні та Дніпропетровську. В комплекс послуг, що надаються Компанією своїм клієнтам, входять дизайн, проектування, виробництво, монтаж і установка металевих огорож по всій Україні.

Перший варіант установки огорожі

Первый вариант установки ограждения

1. Розбивка (виставлення) відміток під стовпи.

Даний етап є найважливішою складовою монтажу, так як на підставі вимірювань складається первинний план по вирішенню питань монтажу системи забору та його конструктивних особливостей.

Встановлюється нівелір (бажано, щоб з однієї точки його установки «прострілювалися» всі стовпи) і приймається за нульову позначку 0.00-яка точка установки будь-якого стовпа огорожі. З допомогою теодоліта або капронового шнура позначають осьові лінії майбутньої огорожі.

Встановлюють у вихідну точку, прийняту за нульову позначку, рейку з поділками і фіксують висоту нульової позначки. Зазначається місце вихідної точки дерев’яним кілочком. За допомогою рулетки визначають місця встановлення інших стовпів по осьовим лініям, зазначеним капроновим шнуром. Відстань між осями стовпів огорожі стандартне: 2 517 мм ( при використанні панелей довжиною 2 500 мм) або 3 017 мм (довжина панелі 3 000 мм). Кожну позначку фіксують дерев’яним кілочком. Встановлюючи послідовно знайдені позначки рейку з поділками, з допомогою нівеліра здійснюють заміри висотних точок.

Якщо з однієї точки встановлення нівеліра неможливо «пристрелити»(зняти позначки) всі точки, то наступну установку нівеліра треба вивести на точку «прострілу» з першої установки або арифметичним шляхом враховувати похибку.

2. Земляні роботи

Після розмітки і точного визначення місць встановлення стовпів (місця стовпів при розбивці відзначалися кілочками) проводиться буріння свердловин під фундаменти стовпів огорожі. Дно свердловини трамбується трамбуванням. Якщо грунт пухкий, рекомендується підсипка 100-150 мм дрібного щебеню, з наступним трамбуванням. Далі дно свердловини засипається будівельним піском 80-100 мм, з подальшою проливкой також і трамбується. Трамбування і проливка – обов’язкові операції, так як без виконання цих робіт можливе осідання фундаменту в процесі його експлуатації.

Глибина свердловини і кількість гравію і піску у кожну свердловину необхідно дотримуватися однаковими, таким чином домагаючись дотримання схеми перепадів висот. При необхідності проводиться посилення фундаменту арматурними каркасами або арматурними стрижнями.

3. Схема монтажу системи огорожі

Після вимірів висот і орієнтирів на місцевості складається схема монтажу огорожі. Залежно від перепадів висот, на яких розташовуються сусідні стовпи огорожі, вибирається варіант установки системи огорожі.

На рівній ділянці (перепад висот +/-100 мм на всій ділянці встановлення огорожі) стовпи огорожі виставляються в одному рівні.
При установці огорожі на схилах з похилом до 1% огорожа встановлюється уступами. Різниця по висоті 20 мм на кожному уступі досягається за рахунок конструкції фіксатора.

При установці на схилі з ухилом більше 1% огорожа встановлюється уступами. Висота уступу регулюється, виходячи з рельєфу місцевості. При виконанні даних робіт необхідні додаткові комплектуючі системи огорожі.

При виконанні робіт зі встановлення огорожі на ділянках зі складним рельєфом наші фахівці:
•    Виконують монтаж огорожі
•    Проводять точний розрахунок комплектуючих системи огорожі і складають рекомендації з монтажу

4. Бетонування

У свердловину опускається перший (на нульовій позначці) стовп і бетонується з дотриманням вертикального положення по рівню, горизонтального – за висотними відмітками. Наступний стовп огорожі опускається в свердловину, з урахуванням розміру по габариту від попереднього стовпа (краще всього зробити дерев’яний шаблон по довжині панелі з урахуванням ширини стовпчика) і по теодоліта або шнуру. При необхідності стовп можна опустити, здійснюючи поступальні рухи вправо-вліво, до потрібного рівня по горизонталі. Далі проводиться бетонування з дотриманням рівня по вертикалі.

Після виконання бетонних робіт проводиться контрольна перевірка встановлених стовпів по вертикалі і горизонталі не пізніше однієї години (у літній період при t ≥ 30° C — не пізніше 35 хвилин!) після початку бетонування. При виявленні відхилень виробляються виправлення.

5. Збірка огорожі

До збірки огорожі необхідно приступати після бетонних робіт не раніше 2-5 діб в залежності від часу року і погодних умов.

Проводиться навішування панелей огорожі на стовпи з допомогою фіксаторів і металовироби, які входять в комплект огородження.

Другий варіант встановлення огорожі

Другий варіант установки відрізняється від першого на етапі бетонування і відсутністю окремого етапу зборки огорожі (збірка проводиться перед бетонуванням)

Бетонування (з попередньою збіркою панельного огородження)

В свердловини опускається перший (на нульовій позначці) і другий стовпи, на стовпи навішується перша панель з допомогою фіксаторів і металовироби, які входять в комплект огородження. Перед закріпленням панелі фіксаторами на другому стовпі в третю свердловину опускається третій стовп, на другий і третій стовпи навішується друга панель, далі дії повторюються для подальших стовпів і панелей.
Зібрана конструкція (проліт огорожі) фіксується дерев’яними підпорами з дотриманням вертикального положення по рівню, горизонтального – з допомогою нівеліра за висотними відмітками. Розмір зібраного прольоту обмежується, в основному, тільки кількістю дерев’яних підпор, наявних у наявності. Тим не менш, не рекомендується збирати прольоти понад 100 метрів внаслідок можливого зсуву незабетонірованной конструкції за парусності.

Перевага даного способу в тому, що немає необхідності виміряти точну відстань між стовпами — воно буде дотримано внаслідок рівних ширін панелей, тобто панелі в цьому випадку відіграють роль шаблонів розміру.

Далі проводиться бетонування з дотриманням рівня по вертикалі.

Після виконання бетонних робіт проводиться контрольна перевірка встановленого прольоту по вертикалі і горизонталі не пізніше однієї години (у літній період при t ≥ 30° C — не пізніше 35 хвилин!) після початку бетонування. При виявленні відхилень виробляються виправлення.

В результаті Ви отримуєте довговічну, естетичну та практичну систему яка прослужить довгі роки.

Наша продукція

Зварна сітка 3D

Сварная сетка 3D для забора

Характеристики

- Покриття: ПВХ, ППЛ;
- Кольори: Зелений RAL 6005;
- Осередок: 200*50;100*50мм;
- Діаметр: 3 мм | 4 мм | 5 мм;

Особенности

- Універсальне огорожу
- Елегантний вигляд
- Вид секції: 2D і 3D
- Покриття: Zn + PVC

У таблиці вказана ціна на ходову зварену панель з ППЛ покриттям,
діаметр дроту 3/4 мм

Розмір панелі, мм Кількість ребер, шт Ціна, грн
2500*1030 мм 3 шт 440 грн
2500*1230 мм 3 шт 500 грн
2500*1530 мм 3 шт 616 грн

 

Гарантія 12 років 60 років служби Доставка

 

Зелений паркан Green Mix

Зелёный забор из искусственной травы или хвои

Характеристики

- Дріт з Zn;
- Кольори: Зелений RAL 6005;
- Осередок: 35х35 мм;
- Діаметр: 1,6 * 2 (3,2 мм)

Особливості

- ПВХ з 100% УФ захистом;
- Непрозорість;
- Універсальне огорожу;
- Весь рік зелений вигляд;

У таблиці вказана ціна на ходові позиції зеленого паркану Green Mix, із зовнішнім виглядом "Трава".

Довжина рулону, м Висота рулону, м Ціна, грн/рулон
5 1 1 950 грн
10 1.2 5 160 грн
10 2 9 600 грн

 

Гарантія 2 роки 40 років служби Доставка

Металевий паркан Дзен

Металлический сварной забор «Дзен» из профильной трубы (металлопрофиля)

Характеристики

- Покриття: ППЛ;
- Кольори: Сірий RAL 7016;
- Осередок: 110 мм;
- Труба: 40х20 мм; 20х20 мм;

Особливості

- Універсальне огорожу
- Елегантний вигляд
- Вид секції: 2D
- Покриття: Zn + PPL

У таблиці вказана ціна на ходові позиції зварного паркану з профільної труби "Дзен"

Розмір панелі, мм Вага, кг Ціна, грн
2500*1500 мм 22.5 кг 4 100 грн
2500*2000 мм 28.2 кг 4 820 грн
2500*2000 мм 30.5 кг 5 400 грн

 

Гарантія 10 років 50 років служби Доставка

 

Паркан 2D з сітки

Секционные заборы из металлического сварного прута

Характеристики

- Покриття: ПВХ, ППЛ;
- Кольори: Зелений RAL 6005;
- Осередок: 200 * 50 | 100 * 50 мм;
- Діаметр: 4 мм | 5 мм | 6 мм;

Особливості

- Посилене огорожу
- Елегантний
зовнішній вигляд
- Вид секції: 2D
- Покриття: Zn + PVC / PPL

У таблиці вказана ціна на ходові позиції секційного зварного паркану типу 2D з дротом 5/4/5 мм

Розмір панелі, мм Кількість ребер Ціна, грн/шт
2500*1030 мм 3 803 грн
2500*1430 мм 3 984 грн
2500*2030 мм 4 1369 грн

 

Гарантія 12 років 60 років служби Доставка

Паркан жалюзі

забор жалюзи

Характеристики

- Покриття: ППЛ;
- Кольори: Будь-який по RAL;
- Ламелі: 120х60 мм;
- Каркас труба: 40х20 мм;

Особливості

- Універсальне огорожу
- Режим "Невидимка"
- Вид секції: 2D
- Висота не обмежена

У таблиці вказана ціна на ходові позиції забору жалюзі з оцинкованого металу

Розмір панелі, мм Вага, кг Ціна, грн
2000*1500 мм 0 кг 4 125 грн
2500*1500 мм 0 кг 5 380 грн
2500*2000 мм 0 кг 6 950 грн

 

Гарантія 10 років 50 років служби Доставка

 

Штакетний паркан

Забор из Металлический штакетник является наилучшей альтернативой светопрозрачным ограждениям

Характеристики

- Покриття: ППЛ;
- Кольори: Будь-який по RAL;
- Ламелі: 124 мм;
- Товщина: 0,5 мм;

Особливості

- Посилене огорожу
- Два види зашивання
- Продування
- Покриття: Zn + PPL

У таблиці вказана ціна на ходові позиції металевого штакетного забору з односторонньою зашиттям

Розмір панелі, мм Метал, мм Ціна, грн/шт
2000*1250 мм 0.5 мм 0 грн
2000*1800 мм 0.5 мм 0 грн
2500*2000 мм 0.5 мм 0 грн

 

Гарантія 12 років 60 років служби Доставка

Ворота і хвіртки

Калитка с заполнением сетки ПВХ

Характеристики

- Покриття: ППЛ - ПВХ;
- Кольори: Будь-який по RAL;
- Стовпи: 60х60 мм;
- Каркас труба: 40х60 мм;

Особливості

-Заповнення сітка 3D
- Режим "провітрюваність"
- Поверхня Zn-цинк
- Замок "Locinox"

У таблиці вказана ціна на хвіртки виготовлені з оцинкованого металу з заповненням сіткою 3D, петлями і замком

Розмір хвіртки, мм Висота стовпа Ціна, грн
1000*1230 мм 1 700 мм 6 325 грн
1000*1530 мм 2 150 мм 6 631 грн
1000*2030 мм 2 600 мм 7 579 грн

 

Гарантія 12 років 60 років служби Доставка

 

Стовпи і аксесуари

Столбы Оцинкованные для ограждений 2D и 3D

Характеристики

- Покриття: ППЛ - ПВХ;
- Кольори: Будь-який по RAL;
- Розмір: 60х40 | 38х58 мм;
- Товщина: 1,5-2 мм;

Особливості

- Без швів
- Для бетону і анкера
- Гайка в стовпі
- Покриття: Zn + PPL

У таблиці вказана ціна на оцинковані стовпи з полімерно порошковим покриттям для кріплення зварної сітки 3D

Розмір стовпа, мм Висота, мм Ціна, грн/шт
56х36 1.5 мм 311 грн
56х36 2.0 мм 616 грн
56х36 2.5 мм 781 грн

 

Гарантія 12 років 60 років служби Доставка

Додаткові послуги та сервіси нашої компанії

Доставка по Україні

Виконуємо доставку комплектуючих по всій Україні до місця монтажу в зручний для Вас час за попередньою домовленістю.

Монтаж паркану

Професійна установка паркану з гарантією по всій Україні з дотриманням всіх вимог проектів і нормативних документів.

Знижки на паркан

Завжди діє знижки, надаються в залежності від обсягу покупки. Дилерські знижки надаються нашим постійним посередникам і новим.

Упаковка товара

Нами розроблена спеціальна портативна упаковка, яка забезпечує збереження виробу під час перевезення автотранспортними компаніями і зберіганні.

Сертифікація

Вся наша продукція сертифікована і виготовлена ​​за ГОСТ і відповідно до норм міжнародного стандарту і має сертифікат ISO 9001

Сітка в наявності

Відправка товару в день оплати. Ми робимо все, щоб найбільш затребуваний товар завжди був в наявності, щоб якомога швидше відправити його Вам!

Гарантія 12 років

Термін служби нашого паркану практично вічний, не менше 60 років. Все це досягається завдяки використанню нових технологій, сертифікації та високому контролю при виготовленні.

Високий стандарт обслуговування

Оператори call-центру завжди готові допомогти, якщо ви не впевнені у виборі потрібного товару. Зроблю детальний розрахунок всіх необхідних елементів
тел. +38 067 522 80 16
тел. +38 067 370 13 94

Технічна Підтримка

Завжди готові протягом робочого дня з 9:00 до 18:00, відповісти на будь-які технічні питання і проконсультувати по металевим огородженням і їх установці.

Монтаж секцій огорожі, системи огорожі замовити Дніпропетровськ Україна

Використовуйте наш онлайн-калькулятор і подивіться,

скільки Ви можете заощадити!

-5%-10%-15%...

Питання - відповіді

✅ Kак оцінити бюджет майбутнього паркану?

Пропонуємо скористатися нашим КАЛЬКУЛЯТОРОМ, всього за 2 хвилини ви отримаєте точну ціну забору необхідної вам по висоті і довжині в комплекті з хвіртками і воротами.

✅ Хочу дешево огородитись парканом!

У нашому асортименті є не дорогий вид огорожі виготовлений з дроту, товщиною 3 мм, це самий бюджетний варіант сітки.

✅ Ви проводите монтаж огорожі?

Так, виробляємо по всій території України. В середньому за один день можна змонтувати від 80 до 120 метрів паркану.

✅ ВИМОГИ, ДОЗВОЛИ на будівництво огорожі

Коли ми є власниками земельної ділянки, ми повинні будувати земельні відносини зі своїми сусідами на основі добросусідства, якщо цього не робити, зазвичай виникають суперечки і конфліктні ситуації. Наприклад, якщо один із сусідів цілодобово щось будує у себе на ділянці і постійно чути гучний шум. Так знайте він порушує закон про добросусідство, стаття 103. Так буває, що не кожен задається питанням чи можна будувати паркан на тому місці, де він хоче і якої висоти можна це робити, чи не будуть мої огорожі заважати сусідові і тд, але ж якщо не враховувати це все, сусід може подати на вас до суду. Що б усього цього уникнути ми підготували для вас перелік законодавчих вимог. ЗАКОНОДАВЧА БАЗА РЕГУЛЮЮЧА ВСТАНОВЛЕННЯ забору: Земельний Кодекс України, ДБН 360-92 ** «Містобудування. Планування і забудова міських і сільських поселень»,«Санітарні норми і правила забезпечення інсоляцією будівель і територій житлової забудови», СНиП II-4-79 «Природне і штучне освітлення», ДБНБ.2.2-5: 2011 Планування та забудова міст, селищ і функціональних територій, СН 441-72 * «Вказівки по проектуванню огорож майданчиків і ділянок підприємств, будівель і споруд». Найпростіший спосіб, який ми можемо вам порадити, це взяти аркуш паперу, ручку і пиріг (або що по міцніше) і відвідати вашого сусіда, щоб Зафі сіровать добровільне угоду і тоді у вас буде такий паркан який ви хочете і ставлення з сусідами будуть збережені.

✅ Чи потрібно все боку ділянки обгороджувати одним типом забору?

Це не обов'язково. Набагато правильніше розподілити бюджет, побудувавши красиву і сучасну фасадну частину, наприклад з забору жалюзі або штакетного забору, а на боку від сусідів або з задньої сторони будинку можна встановити звичайний паркан з зварної сітки 3d.

✅ Зараз бетонують фундамент, сітку планую купувати пізніше, що потрібно зробити заздалегідь?

Монтувати наше огорожу можливо двома способами, забетонувати відразу стовпи в фундамент (але тільки з точним розміром по центрам стовпів) або проводити встановлення на фланець, за допомогою анкера, вже після застигання фундаменту. Детально про монтажЗДЕСЬ.

✅ Який термін виготовлення сітки?

Вся продукція, що випускається нами, має складську програму, всі ходові позиції по висоті, такі як 1,53 м, 1,73 м, 2 м, завжди є на складі. Якщо запит на нестандартні розміри сітки, тоді виготовлення може зайняти від 4 до 5 тижнів.

✅ З якої дроту виготовлений ваш паркан?

Секції огорожі виготовляються з оцинкованого дроту, є позиції, коли після виготовлення секції додатково покривається гарячим цинком. Гарячеоцинковане покриття 1 класу по ГОСТ 3282-74 забезпечує антикорозійний стійкість і збільшення терміну служби готової металевої конструкції. Використовувана товщина дроту від 3 мм до 8 мм, що безпосередньо залежить на собівартість секції.

✅ Якщо мені потрібен синій колір забору.

Стандартний колір секцій огорож по RAL 6005 (зелений), але під замовлення ми можемо пофарбувати в будь-який колір по каталогу ral.

✅ Чи є у вас гарантія на вироби?

Гарантія 10 років.

✅ Яке краще використовувати огорожу для спортивного майданчика?

Для спортивного майданчика розроблені спеціальні секції 2D,, які мають додаткову жорсткості за рахунок подвійного горизонтального прута, товщина дроту використовується від 5 мм до 8 мм.

✅ Як швидко ви можете зробити установку паркану?

Якщо бригади не зайняті, то приступити можемо на наступний день після оплати, в день можна встановити від 80 до 120 метрів огорожі.

✅ Чи є у вас доставка?

Так, доставка у нас є, в усі міста і селища на території України.

✅ Ви проводите монтаж, взимку?

Так, виробляємо, до -7 градусів. З додаванням спеціальних присадок в розчин.

✅ Які ворота краще відкатні або розсувних?

Є мінуси і у розсувні і відкатних воріт.Распашные, займають місце при відкриванні як назовні, так і всередину двору, ніж крадуть додаткове місце, якщо ви плануєте використовувати автоматику для відкривання, це буде дорожче ніж у відкатних. Откатные ворота - мінус тільки один, це ціна, в порівнянні з орними, ціна виростає за рахунок більшого полотна воріт, фурнітури (балки, ролики) і бетоніровку фундаменту для противаги. Головне звертайте увагу на жорсткість конструкції воріт, протикорозійну обробку металу, якість грунту і фарби.

✅ Ширина воріт для приватного будинку?

Рекомендована ширина воріт для приватних будинків від 3 метрів до 5 метрів. Ворота промислового призначення зазвичай бувають ширше: від 5.0м до 10.0м., Для можливості заїзду вантажного транспорту.

✅ Чи потрібен догляд за замками в хвіртках?

У наших хвіртках ми використовуємо спеціальні замки для зовнішнього застосування, в них є мастило, яка не замерзає взимку і не випливає при високих температурах. Але якщо після закінчення 1 -2 років використання ви змажете спеціальним мастилом механізм, від цього гірше не буде.