Паркан за ціною дешевше на 12% безпосередньо з заводу.
Купити зварену сітку з ПВХ і полімерним покриттям з доставкою та гарантією 10 років.
Сітка вже на складі.
ГРАФІК РОБОТИ: Пн-пт: з 9:00 до 18:00, Без перерви.

Що робить сітку з ПВХ покриттям одним з найкращих варіантів?

ПВХ-ТПК покрытие сварной сетки

Наша компанія пропонує всім своїм клієнтам покриття з ідеальними характеристиками. Тільки у нас сучасна і надійна сітка з ПВХ покриттям має максимально прийнятною вартістю.

Розглянемо особливості представленого покриття

ПВХ – полівінілхлорид, належить до групи термопластів, тобто пластику, який після певного формування зберігає здатність до переробки. Що стосується процентного співвідношення, то ПВХ на 43% складається з етилену, а на 57% із зв’язаного хлору. Застосовується даний продукт в багатьох господарських сферах. Наприклад, при виготовленні пластикових вікон або як покриття для металевих сіток, парканів і так далі. Варто відзначити, що ПВХ володіє підвищеною міцністю і фактично не піддається деформації, а також відмінно приклеюється абсолютно будь-якими видами клею. Але однією з найбільш важливих особливостей покриття з ПВХ є невразливість до впливу різних кислот.

Варіанти застосування і використання представлених покриттів

ПВХ відмінно підходить для виготовлення пластикових вікон. Наша компанія пропонує найширший вибір сіток з представленим покриттям в Дніпропетровську. Саме полотно виготовляється з оцинкованого дроту, яка з’єднується між собою методом професійної точкового зварювання.

процесс позволяет фактически исключить повреждения цинкового слоя

Варто відзначити, що такого роду процес дозволяє фактично виключити пошкодження цинкового шару, зберігаючи при цьому всі антикорозійні властивості. Сітка з ПВХ покриттям має досить рясним полімерним шаром, розміром приблизно в 500 мікрон, що дозволяє щільно облягати поверхню і забезпечувати надійний захист від корозії.

Що ж стосується забірних секцій, то при їх виготовленні камера прогрівається до 320 градусів, а після виріб обов’язково опускають у спеціальну ванну з дрібної фракції. Склад ємності – 99% поліетилену та лише 1 порошкової фарби. Даний процес дозволяє утворюватися на дроті щільному шару ПВХ. Після цього виріб ретельно струшують, щоб зняти зайвий порошок.

Якщо ж питання стоїть про “запіканні” (полімеризації), то воно відбувається при температурі 220 градусів. Порошок також оговтується і утворює надійний і щільний шар, тобто міцне, суцільне покриття. Процес закінчується охолодженням секції паркану, який готовий до експлуатації.

Варто зазначити, що покриття з поліетилену вважається більш надійним, а, отже, і більш надійним і стійким до агресивного навколишнього середовища. При цьому ще одним плюсом ПВХ є його здатність до розтягування на місці згину при неминучою деформації.

Ми проводили тестування наших секцій в закритій камері з сольовим туманом, і прийшли до таких результатів: сітка надійна і довговічна, не схильна до впливу морської та дощової води.

Камера для запекания ПВХ и тПК покрытия
Покрытие сварной сетки пвх покрытием

Основні переваги парканів з ПВХ:

  • оптимальна товщина покриття, складова 500 мкм;
  • відмінна стійкість до різних перепадів температур ( від – 40 до +100С);
  • відмінна жорсткість рифів, завдяки спеціальним висунутим форм, що надає додаткову міцність;
  • стійкість фарби до вигорання;
  • відмінна переносимість різного типу кліматичних умов;
  • сітки з ПВХ не схильні до дії лугів і великій кількості кислот, а також різноманітних розчинників і масел мінерального походження. Більш того, представлене покриття має в своєму складі спеціальні домішки, що надають виробу підвищену морозостійкість.
ПВХ покрытие видно невооружённым взглядом

Висновок очевидний, сітка з ПВХ покриттям – це ідеальний варіант для використання парканів в максимально агресивному середовищі, наприклад тваринницькі ферми або морська зона. А все тому, що в таких умовах руйнівна сила цинкового волокна в рази вище звичайних територій. Тільки високоякісні огорожі з дроту, покритої надійним шаром ПВХ, прослужать вам не менше півстоліття.

Наша компанія вже багато років працює в Дніпропетровську і відрізняється відмінною репутацією. Ми завжди йдемо назустріч клієнтам, а тому готові здійснити доставку у будь-яке місто України. Ми працюємо зі всіма транспортними компаніями, а також у користувача є можливість отримати продукцію окремою машиною або так званим “догрузом”. Телефонуйте і замовляйте високоякісні огорожі з дроту, покритої надійним покриттям ПВХ, а про спосіб доставки та її вартості завжди можна домовитися з менеджерами нашої організації.

Що робить сітку з ПВХ покриттям одним з найкращих варіантів?

Використовуйте наш онлайн-калькулятор і подивіться,

скільки Ви можете заощадити!

-5%-10%-15%...