Паркан за ціною дешевше на 12% безпосередньо з заводу.
Купити зварену сітку з ПВХ і полімерним покриттям з доставкою та гарантією 10 років.
Сітка вже на складі.
ГРАФІК РОБОТИ: Пн-пт: з 9:00 до 18:00, Без перерви.

Зварна сітка ПВХ для парканів у Сімферополі

Зварна сітка ПВХ для парканів у Сімферополі

Якщо ви шукаєте матеріал для вирішення задачі по захисту свого земельної ділянки садового товариства або дачі, Ми готові запропонувати Вам найбільш доступний і вигідний варіант – огорожі з зварної сітки з пвх покриттям р. в Сімферополь.

Панелі, зроблені з зварної сітки, дуже доступні за ціною і разом з тим мають ряд переваг. Вони гарантують відмінний огляд і освітленість, дуже міцні і прості в експлуатації. З допомогою сучасного покриття гарантійне якість такого огородження продовжуються до 15 років.

Якість нашого огорожі із зварених прутів відрізняється від всіх інших виробників  завдяки унікальному покриттю що дає нам можливість займати лідируючі позиції на ринку України і за кордоном.

Підходить для огородження всіх видів об’єктів:
– підприємства, виробництва, склади, котеджі, офіси,
– школи, лікарні, спортивні споруди, стоянки, тощо
– воровые території, режимні об’єкти;

Також хочемо запропонувати Вам штакетний металевий паркан, інформацію штакетному паркану можна знайти на нашому сайті.

Доставка паркану з сітки в Сімферополь, здійснюється транспортними компаніями на місце монтажу огорожі. Так само проводиться доставка по обласних містах: Ялта, Севастополь, Алушта, Судак, Феодосія, Євпаторія, Гурзуф, Місхор, Партеніт, Алупка, Сімеїз.

Отримати  додаткову консультацію характеристикам сітки для огорожі з пвх та зробити замовлення можна за телефоном: +38 (067) 522 80 16