Продаж і установка сучасних парканів і комплектуючих до них по Україні

Надійний і недорогий колючий дріт ЕГОЗА з гарантією 10 років і захистом від корозії 30 років
 • ціна 524 грн / бухта + Гарантована знижка
 • власне виробництво (24 пункти видачі по Україні)
 • швидка доставка в термін, якщо не встигнемо – доставка за наш рахунок
 • робимо монтаж по Україні
Розрахувати вартість

Колючий дріт єгоза або плоский і спіральний бар’єр безпеки (СББ, акл) в Києві, Дніпрі та по Україні

Колючая проволока Егоза СББ АКЛ, СББ АСКЛ, ПББ

Наша компанія виготовляє колючий дріт “Егоза” з оцинкованої сталі, що сприяє багаторічному використанню загороджувального елемента з гарантією 10 років. Надаємо послуги монтажу та установки колючого дроту і єгози під “ключ” в Києві, Дніпрі, Харкові, Львові, Одесі.

Колючий дріт «Єгоза» від компанії «Арімком-Україна» користується високим попитом в Україні та за її межами, завдяки її відмінним захисним якостям, терміну служби понад три десятиліття і доступними цінами. Вона має безліч переваг перед класичної колючим дротом і широко застосовується для огородження державних об’єктів, що охороняються і приватних володінь.

Доставка

Отримайте ваше замовлення на складі або замовте доставку в будь-яку точку України

Колючий дріт єгоза

Доставка до клієнта проводиться транспортною компанією.

Ми домовляємося про доставку індивідуально, через наших перевізників, вартість доставки нижче ніж у транспортних компаній

Оформити доставку

Чому купити сітку вигідно у нас

Колючий дріт єгоза

Штрафи за прострочення

Гарантуємо виплати за кожен день прострочення

Колючий дріт єгоза

Безкоштовна заміна

При будь-якому дефекті або невідповідність якості

Колючий дріт єгоза

Робимо монтаж

Виробляємо установку паркану у всіх містах України

Колючий дріт єгоза

Є питання? Чи не можете знайти те, що шукали?

Давайте ми передзвонимо Вам!

  Конструкція і типи колючого дроту «Егоза»

  Традиційна «колючка», що має більш низьку ціну за погонний метр, – це одна або пара сталевих ниток, на які через рівні проміжки навито відрізки дроту з стирчать гострими кінцями. На відміну від неї колючий дріт «Єгоза» складається з двох елементів:

  • армирующего сердечника – канатного дроту з високовуглецевої сталі, оцинкованої, яка має високу міцність і володіє пружними властивостями;

  • штампованої стрічки з висіченими шипами-лезами, виготовленої з оцинкованої листової сталі.

  Діаметр армуючого сердечника виробів компанії «Арімком-Україна» зазвичай становить близько 4 мм, що забезпечує оптимальні міцність і вага захисної конструкції. Товщина листової оцинкованої сталі для виготовлення колючого смуги – 0,55-0,7 мм.

  кайман егоза

  Ціна на колючий дріт єгоза

  Цiна актуальна на

  Диаметр Растяжка Тип барьера Кол-во скоб Цена, грн
  450 9; 6; СББ 3 806
  500 9,5; 8,5; СББ 3 884
  600 11; 9,5; 6 СББ 3 1043
  450 3 ПББ 3 342
  600 3 ПББ 3 349

   

  У порівнянні з одно- і двухосновной звичайної «колючкою» «Єгоза» володіє більш високою міцністю, пружністю і ступенем захисту, її набагато важче перерізати, до того ж при контакті вона залишає більш серйозні поранення. Завдяки продуктивної обладнання та оптових закупівель матеріалів, ціна продукції «Арімком-Україна» »- одна з найдоступніших в Україні.

  За типом з’єднання смуги з сердечником розрізняють два види продукції:

  • Армована колюча стрічка (АКС), у якій смуга з гострими виступами обжимается навколо сердечника на спеціальному верстаті.

  • Армована скручена колюча стрічка – у цього виду шипована смуга обвивається навколо сердечника.

  Конструкція АКС «Єгоза» має переваги перед АСКЛ, цей вид має більш високу ціну за метр, але він зручніше в монтажі, надійніший в експлуатації, т. К. Важче піддається перекушування, краще захищений від корозії, оскільки не має проміжків між смугою і дротом, де може затримуватися волога.

  спираль безопасности сбб

  Види загороджувальних споруд з колючого дроту

  З АСКЛ і АКС виготовляють два види загороджувальних конструкцій – плоскі і об’ємні (спіральні) бар’єри безпеки. Вони можуть встановлюватися на землі, але частіше монтуються на верхній частині загороджувальних споруд, створюючи важко переборні перешкоду для зловмисників. Наземний монтаж можливий в зонах, де відсутня небезпека травмування перехожих і тварин.

  Спіральним бар’єром безпеки (СББ) називається об’ємне загородження, що має вигляд спіралі, діаметр якої може досягати 1,5-2 метра. Витки скріплюються оцинкованими залізними скобами в різних точках, розташованих у шаховому порядку.

  Поставляється СББ в об’ємних бухтах. Об’ємні загороджувальні конструкції мають більш високим ступенем захисту проти проникнення, оскільки віддалена сторона спіралі важко доступна для руйнування.

  колючая проволока

  Що таке ПББ

  Плоским бар’єром безпеки (ПББ) називається загороджувальна смуга з дроту, покладеної кільцями плоскою спіралі. У місцях перетину сусідніх витків по краях і центру конструкція скріплюється скобами з оцинкованої сталі. Ступінь захисту від несанкціонованого проникнення і ціна плоских конструкцій нижче, ніж у спіральних.

  Але щоб їх подолати, необхідно перекусити колючий дріт у багатьох місцях, що зробити дуже непросто, особливо, якщо загородження знаходиться на висоті. Ціна таких спроб може бути занадто високою.

  До переваг ПББ відноситься

  Те, що вони доступніше за ціною, при кріпленні на опори не займають велику площу. При обгородженні приватних територій їх зручно використовувати спільно з живоплотом, з сітками.

   

  При використанні ПББ в межах міста їх розташовують над парканами, і вони більш кращі, ніж СББ, оскільки виглядають не настільки агресивно.

  Монтаж спіральних і плоских загороджень

  При роботі з колючим дротом «Єгоза» великий ризик отримання колото-різаних ран, тому транспортування і монтаж загороджувальних бар’єрів необхідно здійснювати з дотриманням техніки безпеки. Роботи повинні проводитися в закритій щільною одязі, захисних окулярах і рукавичках.

  Монтаж спіральних бар’єрів безпеки може проводитися безпосередньо на грунт в один або кілька рядів по периметру охороняється ділянки за допомогою спеціальних металевих анкерів. Часто загородження «Егоза» встановлюють на опори в один, два або три вертикальні ряди або монтують з внутрішньої сторони паркану, по верху огорож на похилих кронштейнах, звернених всередину і назовні периметра. Другий варіант більш вигідний за ціною.

  монтаж колючей проволоки егоза в Украине
  виды монтажа колючей проволоки

  Плоскі та об’ємні конструкції в якості самостійного загородження монтують на сталеві струни, натягнуті між опорами. Струни протягується в кільця витків і кріпляться до опор за допомогою кронштейнів, загороджувальна конструкція розтягується і фіксується скобами до натягнутих струнах. Монтаж об’ємних і плоских конструкцій на кронштейнах по верху парканів проводиться аналогічно – на сталевих струнах, які пропускаються через витки і кріпляться до кронштейнів.

  Загороджувальні бар’єри «Кайман»

  Можуть бути стаціонарними і мобільними. Стаціонарні загородження встановлюються на постійне місце для довготривалого використання. Мобільні бар’єри призначені для використання на тимчасово охоронюваних об’єктах. Вони являють собою переносні модульні конструкції, які монтуються на рамах, забезпечених ручками для перенесення.

   

  Призначення і сфера використання загороджень типу «Егоза»

  Колючий продукція фірми призначена для огородження об’єктів, які потребують посиленого захисту від проникнення сторонніх:

  • режимних підприємств;

  • полігонів;

  • аеропортів;

  • тюремних зон і т. П.

  плоский барьер безопасности

  Серед факторів, що ускладнюють проникнення зловмисників – висока небезпека отримання сильних порізів, ризик заплутатися в колючих витках і не змогти звільнитися, страхітливий вигляд загородження. Однак на 100% захисні властивості колючого загородження спрацьовують тільки при наявності засобів відеоспостереження та сигналізації.

  Основна функція

  Не допустити порушників за периметр до прибуття охорони, і з цим завданням вона відмінно справляється. Як показує практика, спроби проникнути на території, обгороджені виробами «Єгоза» компанії «Кайман», практично не трапляються, оскільки її неприступний вигляд справляє стримуючий психологічний ефект.

  Для охорони приватних територій дані загороджувальні конструкції можуть застосовуватися з внутрішньої сторони периметра, а також спільно з живими огорожами за умови, що вони не зможуть нанести шкоди тваринам і випадковим людям.