Надійні армувальні матеріали для захисту та зміцнення під час воєнних дій

Габіони військового призначення
 • ціна 6800 грн с ндс
 • розмір 1х5х1 метр (ширина-довжина-висота)
 • на замовлення 2-5 днів
 • власне виробництво (24 пункти видачі по Україні)
 • швидка доставка у строк, якщо не встигнемо – доставка за наш рахунок
 • унікальний голкопробивний геотекстиль 300 гр/м2
 • оцинкований дріт з осередком 50х50, 100х100 мм
Розрахувати вартість

Габіони ⚡воєнного призначення швидкозбірні

Военные габионы хеско

Виробляємо на замовлення, в терміновому порядку, габіони швидкого складання, військового призначення. Призначені для захисту людей, бойової техніки, облаштування довгострокових місць для блокпостів, як переносні вогневі рубежі, додатковий захист місць знаходження особового складу, протитанкові споруди. Це короб, що швидко розкладається, який в подальшому наповнюють будь-якою фракцією, піском щебенем або іншим матеріалом. Щоб наповнювач не висипався, габіон усередині обшитий геотекстилем.

Дану конструкцію можна укомплектувати бійницями, для безпечного ведення вогню та додатково оснастити верхнім перекриттям, яке захищає від ураження зверху. Повне складання такого габіону з наповненням займає всього 2 години, одна бойова точка розрахована на трьох осіб. Купити габіони військового призначення можна за телефоном ☎️ +380 67 370 1394 Микита.

Ціна на габіони військового призначення

Габіон збірні військового призначення

Габіон військовий 1х5х1

Розміри, м: 1х5х1
Дріт, мм: 4
Комірка, мм: 100х100

На замовлення 5-10 днів

Ціна: 6 560 грн с Ндс

Военные габионы высотой 2 метра

Габіон військовий 1х5х2

Розміри, м: 1х5х2
Дріт, мм: 4
Комірка, мм: 100х100

На замовлення 5-10 днів

Ціна: 10 520 грн с Ндс

Габионы военного назначения высотой 1,5 метра

Габіон військовий 1х5х1,5

Розміри, м: 1х5х1,5
Дріт, мм: 4
Комірка, мм: 100х100

На замовлення 5-10 днів

Ціна: 9 200 грн с Ндс

Габіон збірні військового призначення

Є питання? Чи не можете знайти те, що шукали?

Давайте ми передзвонимо Вам!

  Відео складання військового габіону

  За правилами безпеки у воєнний час показуємо вам складання габіону в цивільних умовах.

  Розтяжка із п’яти блоків, займає 4 секунди.

  Фото швидкомонтованих габіонів

  Чому купити сітку вигідно у нас

  Габіон збірні військового призначення

  Штрафи за прострочення

  Гарантуємо виплати за кожен день прострочення

  Габіон збірні військового призначення

  Безкоштовна заміна

  При будь-якому дефекті або невідповідність якості

  Габіон збірні військового призначення

  Робимо монтаж

  Виробляємо установку паркану у всіх містах України

  Прайс на габіони військового призначення

  Назва комірка Товщина дроту, мм Розмір (Ш,Д,В), м Ціна, грн
  Габіон військового призначення, геотекстиль 1*5*1м 100х100 4 1х5х1 6950
  Габіон військового призначення, геотекстиль 1*5*2м 100х100 4 1х5х2 10 560
  Габіон військового призначення, геотекстиль 1*5*1,4м 100х100 4 1*5*1,4м 9440
  Габіон військового призначення, геотекстиль 50х50 4 0 0

  Виробництво габіонів для військових цілей?

  Габіони військового призначення (аналог Hesco bastion Великобританія), це сучасні та доопрацьовані конструкції, що використовуються у мирний час, як види огорожі для будинків у вигляді огорож, зміцнення берегової лінії від зсувів. У нашому варіанті, габіони виготовлені спеціально розрахованих розмірів за шириною, довжиною, висотою і з’єднані в одне ціле в блоки, в середині закріплений геотекстиль, щоб дрібна фракція сипких матеріалів не прокидалася. Габіони мають з’єднання у вигляді пружини, дуже рухливе з’єднання, що дозволяє за 4 секунди розібрати або зібрати конструкцію (складання-розбирання як гармошка), дрібні деталі у вигляді гачків, зачепів відсутня. Потім у розібрані габіони насипається пісок або щебінь, якщо робити це вручну, то за часом заповнення це займає до 2 годин, якщо використовувати техніку у вигляді трактора, то це займає до 15 хвилин. Економія у кількості особового складу для збирання конструкції, як і є позитивним чинником.

  Установка габионов военного назначения

  При необхідності габіони можуть бути демонтовані та перенесені в інше місце, демонтаж так само можливо проводити в ручну або за допомогою техніки, достатньо зачепити за край конструкції краном чи ковшем та підняти габіон. При ручному способі, потрібно викрутити одну з пружин, що з’єднує короб і матеріал сам висипатися з габіону.

  Захисні властивості конструкції залежать від наповнювача, що використовується, при використанні піску, конструкція захищає від стрілецького калібру до 14,5 мм.

  Питання та відповіді

  ✅ Яка товщина дроту краще ?

  Товщина дроту залежить від розміру осередку, чим менше осередок тим тонше дріт, для комірки 35 * 35 мм, найкращим співвідношенням товщини буде 1,6 мм.

  ✅ Яка висота ходова?

  Найбільше продається висота 1,5 метрів, але потрібно врахувати для яких цілей ви плануєте встановити огорожу з сітки рабиці, так як сфера застосування дуже обширна, сіткою захищають промислові, військові об'єкти, використовують в приватному будівництві та сільському господарстві.

  ✅ Як розмотати рулон сітки, щоб він не заплутався?

  Рекомендуємо розмотувати сітку рабицю поклавши її на рівну поверхню. Переконайтеся, що краю сітки не заплутані, немає додаткових перешкод, які будуть заважати розмотуванню. Якщо все зроблено правильно, рулон розмотається від легкого поштовху. Установку рекомендуємо робити удвох, після того як рулон розмотався, взяти за один край і одним рухом притулити сітку до стовпів, зробити натяжку і закріпити огорожу.

  ✅ Як натягнути і закріпити сітку рабицю?

  Установку виробляти найкраще на горизонтальні напрямні або використовувати натягувач, для якого знадобиться міцна дріт, діаметром від 3 мм. Встановивши стовпи і напрямні, які можуть бути абсолютно з будь-якого матеріалу (труба металева, дерев'яний брус, сталевий куточок, азбоцементні труби, кам'яні колони і ін.) До них монтується сітка, для фіксації використовувати можна, як шматочки дроту, саморізи, приварити металеві крюки З катанки. Зафіксувавши сітку на одному стовпі по всій висоті, виробляємо натяжку за допомогою важеля і фіксуємо сітку на другому стовпі.

  ✅ Яка оптимальна відстань між стовпчиками?

  Відстань між стовпчиками залежить від обраної висоти огорожі, краще рішення це при висоті сітки рабиці від 1 до 1,2 метра, стовпи бетонувати на відстані 3 метрів, так буде менше роботи і заощадите на стовпах. При висоті від 1,5 до 2 метрів, максимальною відстанню буде 2,5 метра. Рекомендуємо при розрахунку кількості стовпів, взяти загальне ширину забору і розділити на рівні частини по 2-2,5 метра, тоді у вас все розділитися на однакові секції. Вибирати глибину бетонування рекомендуємо більше 800 мм, так як в нашому регіоні грунт промерзає на глибину 500-700 мм.

  ✅ Як з'єднати два рулони, щоб не було видно переходу?

  Для з'єднання двох полотен, вам необхідно викрутити крайню спіраль в одному з рулонів, при цьому відігнувши край дроту у верхній і нижній частині рулону. Потім виклавши рулони на рівну поверхню і поклавши місця з'єднання поруч, акуратно вкручуючи спіраль з'єднати два полотна.

  ✅ Яка гарантія на сітку рабицю?

  Гарантія 10 років

  ✅ Який розмір осередку краще?

  Все залежить для яких цілей ви набуває огорожу. Якщо для огорожі утятніка або дрібної птиці, то потрібна осередок 25х25 мм. Якщо дрібних тварин ви не огороджують, то можна брати 50х50 мм, але зверніть увагу на товщину дроту, вона повинна бути жорсткою (НЕ обпаленої) і зі збільшенням осередки, повинен збільшуватися і діаметр дроту, у нас при осередку 50 мм, товщина дроту становить 1 , 8 мм.

  ✅ Чи зможу я перевести сітку рабицю в своєму автомобілі?

  Наші рулони скручені звичайним типом, не євро рулони, але їх так само можливо перевозити в легковому автомобілі. За один раз ви можете відвезти до 10 рулонів висотою 1,5 метрів, в автомобіль газель поміщається до 50 рулонів.

  ✅ Як прикрасити і зробити паркан із сітки рабиці більш привабливим?

  В даному випадки ми вам рекомендуємо використовувати ще один наш продукт, який називається Зелений паркан Green mix . Це теж сітка рабиця з ПВХ покриттям і вплетеними в неї хвойними гілочками.

  ✅ Як можна оплатити?

  Оплату можна внести декількома способами: Готівкою в офісі компанії Безготівковий з ПДВ Безготівковий без ПДВ Через Приват24