Продаж і установка сучасних парканів і комплектуючих до них по Україні

Штакет металевий від виробника з терміном служби 50 років і письмовою гарантією 10 років на покриття
  • ціна від 70 грн за м.п. + Гарантована знижка
  • колір на вибір
  • ціна нижче ринкової на 7-15%
  • швидка доставка в термін, якщо не встигнемо – доставка за наш рахунок
  • висота від 0.5 до 3 м
  • монтаж по Україні
Розрахувати вартість

Огородження з металевого паркану купити в Дніпропетровську і Україні

Ограждения из металлического штакетника купить Днепропетровск Украина

Компанія «Аримком-Украина» займається виробництвом і реалізацією різних видів огорожу з металевого паркану в Дніпропетровську і Україні. Ми є лідерами у виробництві різних видів огорож з металевого паркану. Ви можете замовити огорожі з металевого паркану, як у Дніпропетровську, так і в Україні.

Ми пропонує інноваційні методи огорожі. Штакетний металевий паркан є новинкою на ринку України, наша компанія пропонує широкий асортимент товару, гарантує високу якість і надійність огороджень.

Паркан є невід’ємним аксесуаром в інтер’єрі будь-якої земельної ділянки. Штакетний металевий паркан відповідає вимогам самого прискіпливого споживача, він має безліч переваг:

•    Міцність конструкції
•    гарантія на покриття
•    монтаж секції за індивідуальним ескізом
•    широка палітра кольорів
•    різні типи покриттів
•    простота монтажу
•    необмежені області застосування
•    облагороджує ділянку

Паркан застосовується для огорож приватних територій. Багатий вигляд огорожі дозволяє встановлювати його на територіях елітних житлових комплексів. Різні схеми монтажу дозволяють приховати ділянку від очей перехожих, так і відкрити його, демонструючи доглянуті газони і пишні клумби.

Але найбільш важливим фактором при виборі огорожі, все ж залишається його ціна. Індивідуальній підхід висококваліфікованих співробітників до кожного клієнта дозволить економити Ваш час при виборі огорожі і дає можливість контролювати етапи виконання замовлення.

Штакетний паркан є чудовою альтернативою настільки популярним дерев’яного, цегельного або паркану з профнастилу.

На відміну від «суцільного» цегляного паркану, штахет не створить відчуття замкнутого простору, не буде затінювати територію.

штакетний Паркан легко монтується і не вимагає догляду на відміну від дерев’яного.

схема монтажа штакетного забора

Ширина секції L=2000 мм і L=2500 мм, а також нестандартні позиції за замовленням клієнта.

Висота секції H=500 мм; H=1000 мм; H=1250 мм; H=1500 мм; H=2000 мм, а також нестандартні позиції за замовленням клієнта.

Матеріал штакету: оцинкований метал товщина 0,5; 0,7 мм; метал поліестер товщина 0,5 мм

Горизонтальні лаги: профільна труба оцинкована 40х20х2.

Штакетний паркан буває двох видів: «Еліт» і «Універсал»

«Еліт» – секції виготовляються з штакетин виготовлених з оцинкованої сталі з подальшим нанесенням полімерного порошкового покриття. Горизонтальні лаги оцинковані і покриті полімерною порошковою фарбою, колір по каталогу RAL.

«Універсал» – секції виготовляються з штакетин, профільованих з оцинкованої сталі з вже нанесеним полімерним покриттям. Горизонтальні лаги оцинковані і покриті полімерною порошковою фарбою, колірна гамма 8017(коричневий) і 6005(зелений) по каталогу RAL.

секции изготавливаются из штакетин, профилированных из оцинкованной стали с уже нанесенным полимерным покрытием.

Варіанти монтажу секцій забору.

Компанія пропонує стандартні типи монтажу, але ми завжди раді вітати Ваші дизайнерські ідеї в цілях розширення асортименту.

Профілювання штакету здійснюється двома методами, одержуваний продукт може мати гладку форму(Б) або профільні канавки (А).

Штакетний паркан монтується за двома типами зашиття: односторонньою (відстань між штакет 40мм) і двосторонній (відстань між штакет 65мм, штакетіни розташовуються по обидві сторони від горизонтальних лад в шаховому порядку).

Вид прокатки штакетного профиля
Вид зашивки штакетного забора

Кріплення секцій штакетного огорожі здійснюється за допомогою монтажних куточків і обойм. При двосторонній зашивці рекомендується застосування монтажних скоб при односторонній зашивці – монтажні куточки.

При монтажі до цегельних стовпів рекомендуємо використовувати монтажну обойму, яку прикріплюють за допомогою анкерних кріплень. Такий тип кріплення надійний і має естетично красивий вигляд. Використовуючи металеві стовпи кріплення здійснюється саморізами по металу це полегшує і прискорює монтаж секцій.

Виготовлення секцій паркану за індивідуальним замовленням дає можливість реставрувати старі цегляні огорожі використовуючи елементи штакетного паркану.

.

способ монтажа штакетного забора

Для тих хто не любить стандарти і відкритий для всього нового і сучасного пропонуємо ексклюзивні типи зашиття: «Веселка» (А), «Віраж» (), «Хвиля» (С).

зашивка забора радуга
зашивка забора вираж
Зашивка забора штакетного волна