Паркан за ціною дешевше на 12% безпосередньо з заводу.
Купити зварену сітку з ПВХ і полімерним покриттям з доставкою та гарантією 10 років.
Сітка вже на складі.
ГРАФІК РОБОТИ: Пн-пт: з 9:00 до 18:00, Без перерви.

Надійний полімерно-порошкове покриття для забору – довговічне і надійно

 

Полимерно порошковое покрытие забора из сетки

Кожен з нас мріє захистити свою ділянку витонченим, але при цьому довговічним огорожею. Наша компанія представляє паркани з інноваційних матеріалів. Сітка з ППЛ покриттям – це ідеальне рішення при зведенні парканів. Вона відноситься до категорії максимально зносостійких виробів і виготовляється з використанням сучасного обладнання.

Елегантне огорожа із сучасних матеріалів

Безумовно, займаючись зведенням того чи іншого забору кожен з нас турбується про його надійності і міцності. Наша компанія пропонує відмінні сітки з надміцним покриттям, які прослужать користувачеві вірою і правдою мінімум півстоліття.

Що ж являє собою огорожу з покриттям з ППЛ і їх переваги. Сама сітка виготовляється з оцинкованих матеріалів шляхом ретельної кування і плавлення металу під впливом високих температур. ППЛ – це надежнейшее покриття з полімерно-порошкових матеріалів. Виготовляється воно з полімерних матеріалів з додаванням спеціальних поліефірних багатокомпонентних порошків. Найважливішим моментом є те, що сама фарба наноситься на оцинковану сітку шляхом електролізу. Після процесу запилення виріб формується в печі під температурою близько 200С. Цей етап забезпечує майбутнього огорожі захист від різного роду механічних пошкоджень. Такого роду покриття не піддається впливу солей, лугів і кислот, що робить його максимально надійним та довговічним.

Фото звареної сітки в різних кольорах

Забор из сетки красного цвета

Зварна сітка червоного кольору

Забор из сетки коричневого цвета

Паркан із сітки коричневого кольору

Сетка сварная синего цвета

Сітка зварна синього кольору

Забор из сетки жёлтого цвета

Паркан із сітки жовтого кольору

Що стосується основних переваг, то перше з них – це відмінна водонепроникність і антикорозійний захист. Паркан з ППЛ сітки простоїть під дощем, снігом і палючим сонцем не один десяток років.

Далі, відмінна стійкість до впливу агресивного навколишнього середовища, а саме до кислот і різних лугів. Це дозволяє встановлювати огорожі з ППЛ на тваринницьких фермах ів рибних землях.

Ще одним плюсом є висока ударна стійкість, завдяки якій сітка з ППЛ покриттям не зламається навіть в самих жорстких умовах.

не Можна не відзначити і ідеальну несприйнятливість до різного роду добових перепадів температур, що досить часто притаманне окремо регіонах нашої країни.

І одними з головних плюсів представлених огорож є відмінна стійкість до тріщин і деформації, яка забезпечується гнучкістю покриття з ППЛ.

Линия по покраске сетки сварной для забора

Сфери застосування представленого типу огорож

Завдяки своїй ідеальній зносостійкості, паркан з покриттям з ППЛ може бути встановлений в будь-якому регіоні України. Сітка не утворює льоду на своїй поверхні, а також не схильна налипання бруду, а тому ідеальна для монтажу на різного роду фермах і ділянках. Покриття з ППЛ можна використовувати при температурному режимі від – 50 до + 90С, воно не піддається впливу прямих сонячних променів, що дозволяє на довгі роки зберегти яскраві відтінки паркану. Важливим чинником є і гарантія на виріб, яка становить 20 років.

Покупця неодмінно привертає той факт, що сітки, придбані в нашій компанії в Дніпропетровську, не провиснут навіть через 10 років, так як вони не схильні до деформації. Більш того, наші огорожі фактично не потребують будь-якого додаткового догляду, а тому помітно спростять життя.

Забор красного цвета

Що стосується питання застосування, то представлений тип сіток відмінно підійде, як для огорожі приватної домовладельческой території, так і для захисту господарських ділянок. При цьому, в цілях безпеки, кожна панель оснащена спеціальними штиря розміром близько 2,5 см. Такого роду огорожа може бути використано в сукупності з колючим дротом. Ще однією перевагою заборів з покриттям з ППЛ є простота і легкість монтажу. Для здійснення кріплення, сітки оснащені спеціальними кліпсами, що дозволяють надійно закріпити кожен елемент на стовпі. При цьому не вимагається наявність спеціальних каркасів або основ.

Одним з переваг такого роду огорож варто назвати ідеальну циркуляцію повітря. При наявності засадженого ділянки, сонячні промені будуть природно проникнути на територію, що не дозволить рослини зачахнути. Представлений тип забору дасть користувачеві можливість оформити чудову клумбу біля будинку або оформити оригінальну живопліт.

Завдяки своїм відмінним експлуатаційним характеристикам, сітка з ППЛ покриттям з кожним роком набирає все більшу популярність серед клієнтів. А все тому, що вона не заіржавіє через два роки, не вигнеться, не прогнеться, а буде довгі роки радувати свого господаря елегантним і витонченим зовнішнім виглядом.

ППЛ покриття

Використовуйте наш онлайн-калькулятор і подивіться,

скільки Ви можете заощадити!

-5%-10%-15%...